Highslide JS
Arda Lek
   

EĞİTİM

 
1999-2007 Özel Dilek Bale Kursu-Orta Devre
2007- Özel Dilek Bale Kursu-Son Devre
2007-2008 Latin Salon Dansları
2009-2013   FMV Erenköy Işık Lisesi
2013-...    Marmara Üniversite İşletme Fakültesi İngilizce İşletme Bölümü
2009-2010 The Royal Academy of Dance Grade 6

2010

Varna International Dance Academy (Bulgaristan)

2011

Sofya Ulusal Müzik Akademisi İleri Devre

2011

Varna International Dance Academy (Bulgaristan) Sofya Ulusal Müzik Akademisi Onaylı Vaganova Pedagojik Formasyon Sertifikası

2011

Sofya Uluslararası Bale Yarışmasında 3 kategoride ödül aldı.Bogoeva Vakfı Özel 1.lik ödülü, genç yetenekler katagorisinde2.lik, 65 dançı içinde 3. lük

2012

Royal Academy of Dance Vocational Intermediate

2012

Kasdav Liseler Arası Dans Yarışmasında koreograf ve dansçı olarak  1. lik Ödülü

2010-2012

Özel Dilek Bale Kursu-Master Class

2013-2014

Royal Academy of Dance Advanced 1 (Türkiyede ilk ve tek ileri dönem mezunu erkek dansçı)

BİRLİKTE ÇALIŞTIĞI YABANCI EĞİTMENLER

Zelfiya Khamdeeva, Kalına Bogoeva, Mılena Sımeonova, Rumyana Malcheva, Pavlına Geleva, Nıkolay Boyanovılıev, George Elkın, Anna Doneva, Elena A.Torbeeva, Zehra Nurieva ;

İCRA ETTİĞİ ÇOCUK BALELERİ

  • Aladdin’in Sihirli Lambası
  • Süperman ve Doğa
  • Alice Harikalar Diyarında
  • Sirk
  • Oyuncakçının Hayalleri
  • Eğlence Parkı
  • Nasreddin Hoca
  • Harry Potter
  • Pamuk Prenses
  • Masallar Dünyası
  • Keloğlan ve Gülmez Sultan
  •  

    İCRA ETTİĞİ KLASİK BALELER

  • Fındıkkıran
  • Kuğu Gölü
  • Don Kişot
  • Uyuyan Güzel
  • La Bayadere
  • Michael Jackson Show
  • Bolero
  • Paquita
  • Carmen
  • Les Slyphides
  • AKTİVİTELER

  • 2000 ETV Kadınca
  • 2005 Tv8 Şebnem Schaefer İle Muhteşem Çocuklar
  • 2008 Habertürk - Burası Haftasonu
  • 2008 Jojo Tv Ne Var Ne Yok
  • 2008 FOX Tv Benimle Dans Edermisin? Yarışması
  • 2009 Kanal Türk Jess İle Hepsi 1 İnci
  • 2010 Haber Türk Oylum Talu’yla 23 Nisan Özel
  • 2010 Fox Tv Bizden Kaçmaz
  • SAHNE VE KOREOGRAFİ ÇALIŞMALARI
  • 2010 Michael Jackson Show Sahneye Uyarlama ve Dans Performansı
  • 2010- FMV Erenköy Işık Lisesi Evolution Of Dance Koreografi Ve Performans
  • 2010 FMV Erenköy Işık Lisesi Hip Hop Dance Show
  • 2010 FMV Erenköy Işık Lisesi Dangerous Dans Performansı
  • 2010 Louis Majesty Ship talent Show
  • 2010 Louis Majesty Ship International Dance Competition (Uluslararsı Dans yarışması) 2.lik Ödülü Ödülü
  •  
    ÖZEL DİLEK BALE OKUL RESİTALLERİ :
  • 1996-2007 : ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ
  • 2006 : TÜRKER İNANOĞLU GÖSTERİ MERKEZİ
  • 2008-2009 : YAYLA SANAT MERKEZİ
  • 2008-2009 : MUSTAFA KEMAL KÜLTÜR MERKEZİ
  • 2009-2010 : MUSTAFA KEMAL KÜLTÜR MERKEZİ
  • 2011-2012 : MUSTAFA KEMAL KÜLTÜR MERKEZİ
  • 2012-2013 : MUSTAFA KEMAL KÜLTÜR MERKEZİ
  • 2013-2014 : MUSTAFA KEMAL KÜLTÜR MERKEZİ
  •